Gdzie dostanę atrakcyjny kredyt z komornikiem?


Ludzie w swoim życiu mogą mieć różnorodne troski. Niekiedy tyczą się one najmłodszych, niekiedy związków międzyludzkich albo rzeczy finansowych. W zeszłych latach to bezwzględnie te ostanie stały się największym problemem dla dużej ilości polskich rodzin. Sprawy finansowe a dokładniej niemożność właściwego spłaty swoich zadłużeń. Jeśli bowiem nie spłacamy swych pożyczek lub debetów to trzeba się liczyć z ewentualnością, iż w krótkotrwałym czasie dojdzie do egzekucji komorniczej. Co zdziałać jeżeli nie posiadamy gotówki, mamy komornika a u naszego mieszkania stawiaja się koleni wierzyciele? W jakim miejscu szukać wsparcia? W jakim miejscu odnaleźć pomoc. Najatrakcyjniejszym rozwiązaniem jest kredyt z komornikiem

Dużo osób zadłużonych ma możliwość w tym momencie zadać pytanie „a gdzie ja mogę odkryć tego typu kredyt z komornikiem, skoro każdy bank odmawia mi pomocy ze względu na moje zadłużenie komornicze naturalnie”. Wyjście z sytuacji oczywiście jest ale powinno się się za nim trochę rozejrzeć. Generalnie posiadamy dwie perspektywy aby kredyt tego typu osiągnąć.

Przede wszystkim mamy wiele marek o charakterze pozabankowym (tj. takich które to użyczają pożyczek poza rynkiem bankowym i od strony ustawowej nie mają statusu banku). W tego rodzaju firmach mamy możliwość zdobyć pożyczkę bez względu na to czy posiadamy egzekucję komorniczą czy też nie. Na ogół taka pożyczka jest zabezpieczona wekslem. Jednakże musimy zwrócić tutaj baczną uwagę na drugorzędne koszty jakie są złączone z pożyczką np. wysokość polisy, marża prowizja etc.

2-im rodzajem kredytu z komornikiem jest pożyczka pod zastaw nieruchomości. Jesteśmy w stanie się o nią ubiegać jeżeli tylko jesteśmy w posiadaniu konkretnej nieruchomości np. domu, lokalu mieszkalnego, parceli.